telefon +90 212 211 21 49
pin Mecidiyeköy Yolu Caddesi Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy İş Merkezi Kat: 6 No: 86-87 Şişli / İSTANBUL
  • transklima facebook
  • transklima instagram
  • transklima twitter
  • transklima likedin
  • mail

Transklima

Transklima olarak misyonumuz; her zaman için Türkiye pazarına en yüksek teknolojileri sunarak kullanıcıların orta ve uzun vadede en sürekli ve ekonomik çözümleri almasını sağlamak olmuştur. Kısa vadede ve orta vadede sorun yaratacak geçici çözümlerden her zaman uzak durulmuştur.
Vizyonumuz; müşteri ihtiyaçlarına uygun, en yüksek teknoloji soğutma çözümleri sunmak ve gerektiği durumlarda müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektir.
Amacımız hiçbir zaman sadece ürün satmak değil, kullanıcılara güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

Transklima çağımız endüstrisinin ve konfor sanayisinin gereksinim duyduğu soğutma, iklimlendirme, proses şartlandırma ve tüm HVAC uygulamalarını paket halde müşteriye sunan, işleten, satış öncesi ve sonrası desteğiyle müşteri memnuniyetine odaklı faaliyet yürüten bir kuruluştur.
Transklima; her zaman için araştırmacı ve çözümcü tarafıyla, kendini devamlı güncel tutmuş, zamanın teknolojik ve insani gelişmelerine ayak uydurmuş, bu yönde müşteri ihtiyacına cevap aramış ve bulmuştur. Bu yüzdendir ki Transklima bu gün bağlı bulunduğu sektörde saygın, güvenilir ve tatminkar bir kuruluş haline gelmiştir. Transklima yaptığı çalışma ve yenilikler ile müşteriler tarafından beğenilmekte ve desteklenmektedir.
Transklimanın bugün ve gelecek için planladıkları konuların en başında optimum çözümlü projeler üretmek, uygulamak, düşük sarfiyatlı, yüksek verimli ve kaliteli cihazları müşteri ile buluşturmaktır.


TRANSKLİMA FAALİYET ALANLARI

Transklima bağlı bulunduğu iklimlendirme ve soğutma sektöründe, tüm ihtiyaçlara donanımlı, tecrübeli personeli ve sistemli çalışmasıyla, projeler üretme, çözümler getirme konusunda üstün başarıyla cevap vermektedir. Hali hazırda mümessilliğini yaptığı ürünlerin müşteriye satışından, kurulumuna ve satış sonrası servis hizmetlerine kadar büyük bir titizlik ile uygulamaktadır.

EVAPCO su soğutma kuleleri
BROAD absorbtion chiller sistemleri
MAMMOTH ısı pompaları
LAKOS filtrasyon sistemleri

Mümessilliğini yaptığımız markaların satış sonrası servis hizmetleri ve koruyucu bakım hizmetleri bünyemizde bulunan eğitimli ve donanımlı teknik destek merkezi tarafından sistematik bir şekilde yürütülmektedir.

sertifikalar transklima
  • transklima
  • telefon +90 212 211 21 49pin Mecidiyeköy Yolu Caddesi Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy İş Merkezi Kat: 6 No: 86-87 Şişli / İSTANBUL
  • transklima facebooktransklima instagramtransklima twittertransklima likedinmail
© 2016 Tüm hakları www.transklima.com’a aittir.